Spoločnosť gd–Team, a.s., patrí k popredným poskytovateľom IT služieb a riešení v strednej a západnej Európe. Naše činnosti sú orientované predovšetkým na riešenia SAP, ktoré zaujímajú v oblasti podnikových informačných systémov popredné miesto vo svete.

Sme VAR partnerom (Value-Added Reseller-om) spoločnosti SAP, ktorý má oprávnenie vytvárať, predávať, implementovať a poskytovať služby pre riešenia SAP zákazníkom všetkých veľkostí a vo všetkých odvetviach.

Našim špecifickými znalosťami a zameraním je poradenstvo, vývoj a realizácia riešení v prostredí odvetvového riešenia SAP for Utilities so špecializáciou na trh s energiami (elektrická energia, voda, plyn, teplo) a v prostredí SAP for Public Sector pre verejnú správu.

Náš interný tím 30 slovenských poradcov má dlhoročné praktické skúsenosti zo SAP projektov v rámci Európskej únie.

Sme členom medzinárodnej skupiny gd-Team Group, ktorá poskytuje rozsiahle poradenstvo podnikom energetického hospodárstva na projektoch v širšom prostredí SAP, so špecifickým zameraním pre odvetvové riešenie SAP for Utilities. V súčasnosti zamestnáva viac ako 70 zamestnancov. ...viac

Máme zavedený a certifikovaný systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001 a systém manažérstva informačnej bezpečnosti podľa normy ISO/IEC 27001 pre oblasť poradenstvo, vývoj, implementácia a podpora informačných systémov SAP. ...viac

gd–Team svojim portfóliom poradenských služieb, znalosťami technických a funkčných oblastí SAP, skúsenosťami a veľkosťou interného tímu predstavuje pre vás dôveryhodného partnera, schopného vytvárať kvalitné a efektívne riešenia podľa vašich požiadaviek a potrieb a pomáhať vám získať konkurenčnú výhodu.

 

SAP Partner_RISO9001ISO IEC27001

 

 

 

 

 

Politika IMS

Aktuality

Máj 2015:

Naša spoločnosť sa zúčastní konferencie SAP Forum Slovensko, ktorá sa bude konať 28. - 29. mája 2015 na Zochovej chate.

Registrovať sa možete kliknutím na nasledovný odkaz:
SF banner horizontal

Október 2014:
Zúčastnili sme sa konferencie beSecured 2014,
v rámci ktorej sme sa dozvedeli o víziách bezpečnosti a fungovania IT z pohľadu jednotlivca, organizácie i štátu... článok na www.zive.sk

Jún 2014:
PCOE
gd - Team, a.s. získala "Partner Center of Expertise" certifikát a je odteraz autorizovaná pre predaj a poskytovanie VAR-delivered podpory zákazníkom pre schválené produktové skupiny Zúčastnili sme sa konferencie SAP Forumsap forum_2014_horizontal_afterPrezentácie z konferencie nájdete v časti Program, konferenčnú zložku a fotografie v albume. 

Máj 2014:
Naša spoločnosť sa zúčastní konferencie SAP Forum Slovensko a Česká republika, ktorá sa bude konať 22. - 23. mája 2014 v Brne. Registrovať sa možete kliknutím na nasledovný odkaz:
sap forum

Október 2013:
Absolvovali sme úspešný certifikačný audit podľa noriem ISO 

September 2013:
gd-Team, a.s., poskytuje služby pre Voestalpine. 

August 2013:
Spoločnosť gd-Team, a.s., si získala dôveru švajčiarskej spoločnosti Interroll. 

Máj 2013:
Aktívne sme sa zúčastnili konferencieSAP Forum Slovensko. 

Apríl 2013:
Zúčastnilisme sa medzinárodnej SAP konferencie pre utility v Dánsku.

Marec 2013:
Spoločnosť gd-Team a.s. a MH SR na medzinárodnom veľtrhu CeBIT 2013 v Nemecku.

Február 2013:
Spoločnosť gd-Team a.s.VAR partnerom spoločnosti SAP.

Február 2013:
Dňa 5.-7. februára 2013 sa spoločnosť gd-Team a.s. aktívne zúčastnila veľtrhu E-World energy & water v Nemecku